top of page

NASZE USŁUGI

Home / Usługi

OFERTA NASZYCH USŁUG

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, punktualność normą, a nowoczesne technologie codziennością.

Proscenium  Media  to  firma  zajmująca  się  obsługą  imprez  masowych,  festiwali,  koncertów,  konferencji,  szkoleń, prezentacji,  pokazów  oraz  wielu  innych  eventów.  W  branży  działamy  już  ponad  20  lat.  Przez  ten  czas  udało  nam  się zyskać wiele doświadczeń i wprowadzić do naszej oferty różnorodne, innowacyjne rozwiązania. Naszym priorytetem jest niezmiennie  jak  największe  zadowolenie  klientów,  dlatego  nieustannie  dbamy  o  to,  by  się  rozwijać  i  wprowadzać nowoczesne technologie, które pozwalają nam rewolucjonizować rynek, zarówno polski, jak i europejski. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, współpraca z nami to pewność, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak powinno.

Podczas współpracy stawiamy na komunikację z klientem i zapewnianie mu satysfakcjonującej współpracy na każdym etapie. Właśnie dlatego Proscenium Media to kolejno:

01

DORADZTWO

02

PROJEKT

03

REALIZACJA

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące obsługę stoisk targowych. Doskonale rozumiemy, że każdy event stanowi dla firmy sposób na zaprezentowanie swojej oferty i dotarcie do nowych klientów. Właśnie dlatego do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny i dbamy o to, by zaproponować klientowi jak najlepsze rozwiązania.

Chcąc odpowiednio zaprezentować się na konferencji lub w trakcie kongresu, trzeba zadbać o każdy element prezentacji. Ważne jest zarówno nagłośnienie, jak i ekran LCD oraz wiele innych elementów oprawy. W tym celu warto skorzystać z

oferty naszej firmy. Zapewniamy niezbędny sprzęt oraz kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, przygotowanie projektu oraz ostateczną realizację.

Odpowiednie oświetlenie pełni ogromną rolę w trakcie targów, eventów, konferencji, kongerów oraz wielu innych wydarzeń. Rolą światła jest nie tylko zapewnienie, że wszystko będzie dobrze widoczne. Odpowiedni dobór oświetlenia pozwala wykreować właściwą atmosferę i sprawić, że wystąpienie jest ciekawsze, a produkty atrakcyjnie się prezentują.

Podczas każdego wystąpienia, prezentacji lub eventu, istotny jest odpowiedni dobór nagłośnienia. Współpracując z nasza firmą można mieć pewność, że wszystkie rozwiązania będą odpowiednio dobrane, dzięki czemu całe wystąpienie będzie odpowiednio głośne i wyraźne. Dzięki temu widzowie nie będą mieli kłopotu z jego zrozumieniem. Nasz sprzęt sprawdza się także na koncertach, festiwalach oraz wielu innych wydarzeniach.

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które uświetniają różnorodne imprezy, prezentacja, pokazy oraz wiele innych eventów. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na widzach, musisz zadbać o oprawę wizualną. W tym celu świetnie sprawdzają się pokazy laserowe, które uświetniają oprawę całego wydarzenia.

W swojej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Należą do nich między innymi systemy Digital Signage. Są to elektroniczne urządzenia, które wyświetlają różnorodne informacje, takie jak teksty, grafikę, animacje oraz materiały wideo. Idealnie nadają się do prezentacji nagrań reklamowych, prezentacji, informacji o produkcie lub usłudze i nie tylko.

Kluczem do sukcesu każdego wydarzenia, eventu, pokazu na targach i nie tylko, jest zrobienie wrażenia na publice. Jednym z najważniejszych narzędzi, które na to pozwalają jest oprawa graficzna. Korzystając z usług naszej firmy, otrzymasz kompleksową obsługę na każdym etapie, od planowania po realizację projektu.

bottom of page