top of page

Digital Signage

Home / Usługi / Digital Signage

Firma Proscenium zajmuje się kompleksową obsługą różnorodnych wydarzeń, oferując swoim klientom nowoczesny sprzęt oraz usługi na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy różnorodne rozwiązania, dostosowane do poszczególnych potrzeb różnorodnych klientów. Oczywiście najważniejszym elementem digital signage są zawsze ekrany multimedialne. To dzięki nim możliwe jest wyświetlenie przygotowanych wcześniej multimedialnych materiałów reklamowych, przedstawiających przedsiębiorstwo, jego produkty lub usługi.

Podejmujemy się współpracy z firmami organizującymi koncerty, festiwale lub różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, a także szkolenia, konferencje, biorące udział w targach lub innych wydarzeniach tego rodzaju.

Oferujemy kompleksową obsługę, zapewniają naszym kleinom wszystko czego potrzebują, zarówno nowoczesny sprzęt, jak i niezbędne oprogramowanie. Możemy dostarczyć zarówno komputery, jak i monitory, ekrany dotykowe, tablice LED i nie tylko. Nasze oprogramowanie pozwala na odtwarzanie plików w różnych formatach, jest nowoczesne i często aktualizowane. Nieustannie się rozwijamy, wzbogacając naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania, odpowiadające aktualnym potrzebom rynku. Przeprowadzamy również szkolenie z obsługi naszych produktów oraz chętnie udzielamy klientom odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Podczas realizacji priorytetem jest zawsze dla nas zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dokładając starań, by doradzić klientowi najlepsze rozwiązania, przygotować projekt, który będzie w stanie sprostać jego wszystkim wymaganiom oraz przeprowadzić jego realizację sprawnie i terminowo. Wszystkie te czynniki sprawiają, że każda nasza realizacja, niezależnie od rodzaju wydarzenia, jest w stanie sprostać wymaganiom klienta. Świadczymy kompleksowe usługi, wśród których znajduje się obsługa stoisk targowych, konferencji czy kongresów. Zapewniamy niezbędni sprzęt oraz rozwiązania uświetniające różne wydarzenia. Oferujemy nagłośnienie, oświetlenie, pokazy laserowe, oprawy graficzne czy urządzenia Digital Signage.

bottom of page